NASLOVNICA / Novosti / Mali volonteri

Mali volonteri

21. listopada 2016.

Udruga udomitelja za djecu „Osmijeh“ Đurđevac, organizirala je u sklopu Medvenog dena u Đurđevcu akciju „Mijenjam osmijeh za božićni poklon“ čiji je cilj da se prikupljenim sredstvima kupe božićni pokloni djeci bez adekvatne roditeljske skrbi.

Akciji su se priključili učenici 4.a i 4.b razreda koji su najprije u svojim učionicama pomogli upakirati medenjake koje su ispekli članovi udruge, a potom su u subotu na Medvenom denu članovi Male novinarske skupine pomogli dijeliti paketiće s medenjacima i sakupljati donacije. Ovom akcijom spoznali smo bit volonterstva u svojoj zajednici, a osmijeh svih koji su sudjelovali u ovoj akciji bio nam je najveća nagrada za uloženi trud.

Mali novinari

Aktivnosti u Područnoj školi Sirova Katalena tijekom posljednjeg tjedna nastave

Učenici Područne škole Sirova Katalena proveli su posljednji tjedan nastave u igri na otvorenom i ponavljanju nastavnih sadržaja kroz zabavne […]