NASLOVNICA / Novosti / Mali humanitarci

Mali humanitarci

20. ožujka 2010.

Učenici 1., 2. i 3. razreda PŠ Budrovac i njihova učiteljica Olga Lazar tijekom ožujka, na satovima izvannastavnih aktivnosti, bili su jako vrijedni. Izrađivali su čestitke za Uskrs i prigodne darove: piliće, kokice i pjetliće. Radove svojih ruku darovali su Caritasu župe Budrovac, a članice Caritasa poklone su izložile u župnoj crkvi u Budrovcu te ih prodavale.

Sav prihod namijenjen je potrebitima župe povodom nadolazećeg blagdana, Uskrsa. Mali će učenici sa članovima Caritasa posjetiti župljane u potrebi, darivati čestitke koje su sami izradili i čestitati Uskrs. Djelujući humanitarno, učenici su osjetili radost darivanja i brige o bližnjima.

04. listopada 2022.

Saziv vijeća roditelja – 6. 10. 2022.

U privitku se nalazi poziv za održavanje konstituirajuće sjednice Vijeća roditelja OŠ Đurđevac.

04. listopada 2022.

Zaziv Duha Svetoga u Odjelu za učenike s teškoćama u razvoju

U srijedu, 28.rujna 2022., učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju sa svojim su učiteljicama sudjelovali na svetoj misi […]