NASLOVNICA / Novosti / Mali humanitarci

Mali humanitarci

20. ožujka 2010.

Učenici 1., 2. i 3. razreda PŠ Budrovac i njihova učiteljica Olga Lazar tijekom ožujka, na satovima izvannastavnih aktivnosti, bili su jako vrijedni. Izrađivali su čestitke za Uskrs i prigodne darove: piliće, kokice i pjetliće. Radove svojih ruku darovali su Caritasu župe Budrovac, a članice Caritasa poklone su izložile u župnoj crkvi u Budrovcu te ih prodavale.

Sav prihod namijenjen je potrebitima župe povodom nadolazećeg blagdana, Uskrsa. Mali će učenici sa članovima Caritasa posjetiti župljane u potrebi, darivati čestitke koje su sami izradili i čestitati Uskrs. Djelujući humanitarno, učenici su osjetili radost darivanja i brige o bližnjima.

19. svibnja 2022.

Službeni rezultati Državnog natjecanja iz astronomije

Objavljujemo Bilten sa službenim rezultatima Državnog natjecanja iz astronomije.Čestitamo najuspješnijima!

19. svibnja 2022.

Dva zlata i bronca na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u […]