NASLOVNICA / Novosti / Mali folkloraši nastupili na Renesansnom festivalu u Nagyatadu

Mali folkloraši nastupili na Renesansnom festivalu u Nagyatadu

Autor: Monika Rupčić

07. lipnja 2016.

U  Nagyatadu  je 4.lipnja 2016.godine održan Renesansni festival čiji su program uljepšali i mali Đurđevčani, polaznici Malog folklora Osnovne škole Grgura Karlovčana Đurđevac te su izveli koreografiju pod nazivom „Kvocaj, kvocaj kvocalica“ koju je osmislila njihova voditeljica Monika Rupčić. Instrumentalnu pratnju izvela je najmlađa sekcija tamburaša pod vodstvom Tomislava Markovice. 

Na festivalu su ostvarili zapažen i uspješan nastup od strane domaćina i njihovih gostiju te sklopili nova prijateljstva i razvili nove vještine u sadržajima nevezanim za folklor. S radošću očekuju uzvratni posjet malih mađarskih folkloraša, koji će produbiti njihove prijateljske odnose.

Priloženi dokumenti:
607_folklor.jpg

Ostale obavijesti

14. rujna 2021.

Odjeli za djecu s teškoćama u razvoju obilježili Hrvatski olimpijski dan

U petak, 13. rujna 2021., pred utvrdom Stari grad okupili su se učenici osnovne i srednje škole te vrtićevci u […]

14. rujna 2021.

Posjet ravnateljice Gradskog društva Crvenog križa Koprivničko-križevačke županije Marine Perice Odjelima za djecu s teškoćama u razvoju

Uoči Svjetskog dana prve pomoći Odjele za djecu s teškoćama u razvoju posjetila je ravnateljica Gradskog društva Crvenog križa Koprivničko-križevačke […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content