NASLOVNICA / Novosti / Mali folkloraši nastupili na Renesansnom festivalu u Nagyatadu

Mali folkloraši nastupili na Renesansnom festivalu u Nagyatadu

Autor:

07. lipnja 2016.

U  Nagyatadu  je 4.lipnja 2016.godine održan Renesansni festival čiji su program uljepšali i mali Đurđevčani, polaznici Malog folklora Osnovne škole Grgura Karlovčana Đurđevac te su izveli koreografiju pod nazivom „Kvocaj, kvocaj kvocalica“ koju je osmislila njihova voditeljica Monika Rupčić. Instrumentalnu pratnju izvela je najmlađa sekcija tamburaša pod vodstvom Tomislava Markovice. 

Na festivalu su ostvarili zapažen i uspješan nastup od strane domaćina i njihovih gostiju te sklopili nova prijateljstva i razvili nove vještine u sadržajima nevezanim za folklor. S radošću očekuju uzvratni posjet malih mađarskih folkloraša, koji će produbiti njihove prijateljske odnose.

Priloženi dokumenti:
607_folklor.jpg

Ostale obavijesti

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content