NASLOVNICA / Novosti / Mali botaničari i Mali ekolozi na snimanju radio emisije Biljna učionica u Vrtnom centru Agrokuće u Koprivnici

Mali botaničari i Mali ekolozi na snimanju radio emisije Biljna učionica u Vrtnom centru Agrokuće u Koprivnici

Autor:

10. studenoga 2018.

U subotu 10.11.2018. godine su učenici 3. b razreda Gabrijela Horvat, Gabrijel Kovač i Petar Grdan, predstavnici Malih ekologa sa svojom učiteljicom Ivom Beljan, te Ida Flanjek, Ida Josipović i Maja Šalamon iz 4.a razreda predstavnice Malih botaničara sa svojom učiteljicom Vesnom Šijak gostovali u Vrtnom centru Agrokuće u Koprivnici. Njihovi domaćini su bili Slađana Fegeš vlasnica Vtrnog centra i Boris Kralj novinar Radio Koprivnice.

Gospođa Slađana je pozdravila učenike i provela ih kroz prostore Vrtnog centra. Upoznala ih je s biljkama koje se uzgajaju i prodaju u Vrtnom centru. Učenici su naučili na koji način se treba brinuti o biljkama u plastenicima i što je sve potrebno za njihov uzgoj.

Nakon obilaska novinar Boris Kralj je s učenicima snimio radio emisiju. Učenici su predstavili aktivnosti školske  zadruge „Mravlji lav“. Emisija će biti emitirana u utorak(13.11.)  u 14:30 sati na RKC-u. Ista emisija će biti emitirana i  na Podravskom radiju.

Po završetku je gospođa Slađana učenike počastila sladoledom i svakom učeniku poklonila sadnicu lavande o  kojoj će brinuti. Još ih je pozvala na gostovanje u Vrtni centaru mjesecu travnju kada Vrtni centar slavi svoj rođendan, a učeničke zadruge iz cijele županije i šire na štandovima predstavljaju svoje proizvode.

Ostale obavijesti

15. listopada 2021.

Osmaši naučili kako pružiti prvu pomoć unesrećenima

Jučer, 14.listopada 2021., našu su školu posjetili djelatnici Zavoda za hitnu medicinu Koprivničko-križevačke županije. Učenicima osmih razreda na zanimljiv su […]

12. listopada 2021.

Sedmaši posjetili Krapinu

U četvrtak, 7. listopada 2021., učenici svih sedmih razreda naše škole bili su na terenskoj nastavi u Krapini. Učenici su […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content