NASLOVNICA / Novosti / Mala humanitarna akcija u Budrovcu

Mala humanitarna akcija u Budrovcu

Autor:

30. studenoga 2010.

Učenici Područne škole Budrovac i njihova učiteljica Olga Lazar cijeli su mjesec studeni na satovima izvannastavnih aktivnosti marljivo radili. Izradili su stotinu čestitki s božićnim motivima koje su 28. studenog 2010. na prvu adventsku nedjelju predali članicama Caritasa župe Budrovac u župnoj crkvi u Budrovcu.

Čestitke će se prodavati mještanima župe, a sav prihod namijenjen je župljanima u potrebi.

Učenici i njihova učiteljica su na taj način pokazali da svojim malim i vrijednim ručicama mogu sudjelovati u pružanju pomoći drugima, posebno u ovo božićno vrijeme darivanja. Za humanitarni rad nisu potrebna velika sredstva, već veliko srce i želja da se pomogne, što su oni ovom svojom akcijom i pokazali.

Ostale obavijesti

25. siječnja 2022.

Upis u prvi razred – pozivi

Poštovani roditelji budućih učenika prvog razreda, U odgojnim skupinama koje polaze vaša djeca nalaze se pozivi za upis u prvi […]

24. siječnja 2022.

Nastava na daljinu – obavijest

Poštovani roditelji i učenici, s obzirom na trenutno nepovoljnu epidemiološku situaciju u našoj Školi obavještavamo vas da se od utorka, […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content