NASLOVNICA / Novosti / Mala humanitarna akcija u Budrovcu

Mala humanitarna akcija u Budrovcu

Autor:

30. studenoga 2010.

Učenici Područne škole Budrovac i njihova učiteljica Olga Lazar cijeli su mjesec studeni na satovima izvannastavnih aktivnosti marljivo radili. Izradili su stotinu čestitki s božićnim motivima koje su 28. studenog 2010. na prvu adventsku nedjelju predali članicama Caritasa župe Budrovac u župnoj crkvi u Budrovcu.

Čestitke će se prodavati mještanima župe, a sav prihod namijenjen je župljanima u potrebi.

Učenici i njihova učiteljica su na taj način pokazali da svojim malim i vrijednim ručicama mogu sudjelovati u pružanju pomoći drugima, posebno u ovo božićno vrijeme darivanja. Za humanitarni rad nisu potrebna velika sredstva, već veliko srce i želja da se pomogne, što su oni ovom svojom akcijom i pokazali.

Ostale obavijesti

05. srpnja 2021.

Svečana dodjela svjedodžbi osmašima i proglašenje učenika generacije

Danas je u velikoj dvorani naše škole održana skromna, no svečana dodjela svjedodžbi učenicima osmih razreda. Okupljenim osmašima s nekoliko […]

05. srpnja 2021.

Preuzet paket za projekt Crvenog križa Sigurnije škole i vrtići

U našu školu stigle su torbe prve pomoći koje će biti podrška u projektu Crvenog križa koji je odobrilo Ministarstvo […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content