NASLOVNICA / Novosti / Majčin dan u PŠ Čepelovac

Majčin dan u PŠ Čepelovac

12. svibnja 2013.

U petak 10.svibnja, učenici PŠ Čepelovac, obilježili su  Majčin dan. Dječji zbor i prigodne recitacije poslušale su mame,a i bake. Potom su učenici svojim majkama uručili poklone-čestitke i narukvice koje su samostalno izrađivali na dječjoj radionici. Zahvaljujući lijepom,vedrom vremenu,druženje je nastavljeno u školskom dvorištu njihanjem na ljuljačkama,vožnjama toboganom,razgovorom uz grickalice i sokove ili pak nogometnom utakmicom mješovitih ekipa mama i djece.

19. svibnja 2022.

Službeni rezultati Državnog natjecanja iz astronomije

Objavljujemo Bilten sa službenim rezultatima Državnog natjecanja iz astronomije.Čestitamo najuspješnijima!

19. svibnja 2022.

Dva zlata i bronca na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u […]