NASLOVNICA / Novosti / Lutkarska radionica 2.d razreda

Lutkarska radionica 2.d razreda

Autor:

25. ožujka 2018.

Učenici 2. d razreda su sa svojim roditeljima održali lutkarsku radionicu na kojoj su od raznobojnih tkanina i konca sami šivali lutke. Radionicu je vodila umjetnica Marija Fuček iz Ferdinandovca i razrednica Marijana Kralj. ​

Učenici su na radionici izradili 20 lutaka kojima će stvarati male lutkarske predstave ili ukrasiti svoj dom. Uz mnogo veselja prigrlili su svoje lutke i tako osjetili toplinu i radost koju im pruža stvaranje rukama.

Ostale obavijesti

15. lipnja 2021.

Učenici 3. b na završnoj izvanučioničnoj nastavi

Učenici 3. b razreda sa svojom učiteljicom Nadom Petrović i pomagačicom u nastavi Ana- Marijom Markač Brgles, 15. 06. 2021. […]

15. lipnja 2021.

Ples osmaša za kraj školske godine

U četvrtak 17. 6. 2021. u 16:30 sati naši će osmaši zajedno zaplesati za kraj školske godine i osnovnoškolskog obrazovanja. […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content