NASLOVNICA / Novosti / Likovni natječaj "Zavičajna ostavština"

Likovni natječaj “Zavičajna ostavština”

14. svibnja 2015.

Učenice 2.d razreda, Gabrijela Franjić i Klara Đurišević, postigle su zapažen uspjeh na Internacionalnom likovno – literarnom dječjem natječaju "Zavičajna ostavština", koji priređuje Hrvatska kulturna zajednica iz Švicarske.

Na natječaj u Švicarsku pristiglo je nekoliko stotina likovnih radova među kojima su bila i četiri rada učenika 2.d razreda naše škole. Drugo mjesto osvojila je Gabrijela Franjić, a četvrto mjesto Klara Đurišević.

U subotu, 9. svibnja 2015. za nagrađene učenike i mentore, u Zagrebu je u etno kući – Materina priča, Hrvatska kulturna zajednica iz Švicarske upriličila prijem i dodjelu priznanja i slatkih nagrada.

Aktivnosti u Područnoj školi Sirova Katalena tijekom posljednjeg tjedna nastave

Učenici Područne škole Sirova Katalena proveli su posljednji tjedan nastave u igri na otvorenom i ponavljanju nastavnih sadržaja kroz zabavne […]