NASLOVNICA / Novosti / Likovna kolonija u našoj školi

Likovna kolonija u našoj školi

05. svibnja 2010.

U sklopu Dana škole održat će se tradicionalna likovna kolonija u srijedu, 26. 5. 2010., u 16 sati.

U našoj školi će đurđevački likovni umjetnici podučiti mlade osnovnoškolce raznim likovnim tehnikama i vještinama.

Već tradicionalnoj likovnoj koloniji svoje sudjelovanje su potvrdili: Pero Topljak, Petar Petrović, Vlado Mlinjarić, Zdravko Šabarić, Antun Krupski, Andreja Živko, Renata Roštan i Franjo Mihočka.

Likovnoj koloniji prisustvovat će i Mirko Horvat iz Kloštra Podravskog koji je svojim donacijama uljepšao interijer naše škole.

Aktivnosti u Područnoj školi Sirova Katalena tijekom posljednjeg tjedna nastave

Učenici Područne škole Sirova Katalena proveli su posljednji tjedan nastave u igri na otvorenom i ponavljanju nastavnih sadržaja kroz zabavne […]