NASLOVNICA / Novosti / Kućice od krpica

Kućice od krpica

30. studenoga 2015.

U sklopu razrednog projekta Zaštite i briga o okolišu, učenici 2.a razreda danas, 30.11.2015., ugostili su našu logopedinju Božicu Sobota na radionicu izrade kućica od krpica.

Nakon uvodnog dijela u kojem je gošća učenike upoznala da svako živo biće ima dom (ali se on razlikuje po načinu gradnje, dizajnu i veličini), učenici su prionuli izradi kućica u vlastitoj kreaciji. U radu su koristili samo ekološke materijale od kojih su izradili vrlo zanimljive i kreativne uratke. Od radova su izradili plakat, a neke uratke su i poklonili.

Oduševljeni novim načinom kreativnog izražavanja, na kraju rada, učenici su zajedno s učiteljicom i dragom im gošćom zapjevali pjesmu Dom i dogovorili ponovni susret na nekoj od budućih radionica.

04. listopada 2022.

Saziv vijeća roditelja – 6. 10. 2022.

U privitku se nalazi poziv za održavanje konstituirajuće sjednice Vijeća roditelja OŠ Đurđevac.

04. listopada 2022.

Zaziv Duha Svetoga u Odjelu za učenike s teškoćama u razvoju

U srijedu, 28.rujna 2022., učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju sa svojim su učiteljicama sudjelovali na svetoj misi […]