NASLOVNICA / Novosti / Kriteriji ocjenjivanja

Kriteriji ocjenjivanja

06. listopada 2011.

Dragi naši učenici, od danas na školskim Web stranicama možete doznati što vaši učitelji traže iz pojedinog gradiva za određenu ocjenu.

I to zato što upravo objavljujemo kriterije ocjenjivanja za sve predmete!

Kriterije ocjenjivanja su izradili naši učitelji i možete ih vidjeti za svaki pojedini predmet, kao i za sve razrede od 1. do 4. razreda.

Nadamo se da će vam pomoći prilikom samovrednovanja vašega znanja kod učenja i da će vam služiti kao orijentir kod odgovaranja.

Kriteriji se nalaze pod kategorijom Nastava – potkategorijom Predmeti, a do njih možete doći i klikom na ovdje.

Aktivnosti u Područnoj školi Sirova Katalena tijekom posljednjeg tjedna nastave

Učenici Područne škole Sirova Katalena proveli su posljednji tjedan nastave u igri na otvorenom i ponavljanju nastavnih sadržaja kroz zabavne […]