NASLOVNICA / Novosti / Koncert na satu Glazbene kulture

Koncert na satu Glazbene kulture

13. svibnja 2018.

Mladi glazbenici iz 4.d razreda naše škole, u petak 11. svibnja pripremili su nezaboravan edukativni koncert na satu glazbene kulture.

Učenici koji polaze glazbenu školu Fortunat Pintarić, PO Đurđevac, održali su koncert klasične glazbe, a učionica glazbene kulture nakratko je  postala prava koncertna dvorana. Učenici su imali priliku učiti o koncertnom bontonu i ponašanju za vrijeme slušanja glazbe. Svaki nastup je nagrađen velikim pljeskom uz pregršt radoznalih pitanja o instrumentima i glazbenom obrazovanju. Svi su se zajedno izvrsno zabavili uz ponavljanje nastavnog gradiva, a majstori svirači su bili su Franjo Bušić, Lana Ovnić, Ante Ćurić, Beata Dautanec Poslek, Matija Špoljar i Luka Štefanac.

učiteljica K. Benko Markovica

24. lipnja 2021.

Upis učenika u srednju školu

Od sutra (25. lipnja )počinju prijave obrazovnih programa. Učenici su dobili potrebne upute kako prijaviti obrazovne programe ( do 6 […]