NASLOVNICA / Događanja i obavijesti - knjižnica / Kome danas trebaju knjige?

Kome danas trebaju knjige?

Autor: Ivana Skender

07. listopada 2021.

Dora Arap, Ivan Jerbić, Mia Jurić, Ana Gavrić i Nika Kopričanec, svi iz 8.c razreda, sudjelovali su na online radionici Kome danas trebaju knjige? koja se održala u četvrtak 30.9.2021. od 19:00- 20:30 sati u prostorijama OŠ Đurđevac, na platformi Zoom . Radionica je prva od ukupno četiri radionice u sklopu projekta „Zašto mladi trebaju čitati popularnoznanstvene tekstove, i to odmah?“, a kojega organiziraju, financiraju i provode HRZZ projekt MEGAHR, Naklada Ljevak, Ministarstvo kulture i medija te Agencija za odgoj i obrazovanje.

Od učenika se očekivala online priprema za sudjelovanje u radionici par dana ranije, te aktivno sudjelovanje tijekom same radionice. Nakon početne treme, učenici su imali konkretna pitanja za voditelje radionice, na kojoj su se prezentirale 2 knjige s popularnoznanstvenim tekstovima. Saznali smo nove znanstvene činjenice, ali i korisne praktične razloge zašto je potrebno da mladi čitaju znanstvenopopularne tekstove. Znatiželjni smo kamo će nas odvesti sljedeća radionica, koja će se uskoro održati! Ovim putem pozivam sve zainteresirane učenike 7. i 8.razreda da nam se pridruže u sljedećim radionicama- dovoljno je samo se javiti učiteljici Skender. Dobrodošli!

Učiteljica Ivana Skender

Ostale obavijesti

23. lipnja 2022.

Završni ples osmaša OŠ Đurđevac

Učenici osmih razreda posljednji nastavni dan otplesali su ispred škole ples grizlica. Pripremila ih je učiteljica glazbene kulture Kristina Benko […]

09. lipnja 2022.

Rezultati natjecanja u krasnoslovu “Podravina u stihovima”

Danas je održana javna priredba naše škole povodom njegovanja zavičajnog pjesništva u Domu kulture Đurđevac. U finalnom natjecanju u pisanju […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content