NASLOVNICA / Novosti / Književni susret sa Željkom Horvat-Vukelja
Autor:
18. listopada 2012.
Dana 17. listopada 2012. održan je književni susret sa Željkom Horvat-Vukelja u našoj knjižnici.
Povodom Mjeseca hrvatske knjige koji se obilježava od 15. listopada do 15. studenoga u organizaciji izdavačke kuće Škoska knjiga održan je književni susret sa Željkom Horvat-Vukelja u školskoj knjižnici. S književnicom su se družili svi prvašići. Djela književnice uvrštena su u lektiru 1. razreda.
Učenici su pripremili crteže koje su crtali prema doživljenim pričama i slikovnicama poznate književnice, a što možete vidjeti u prilogu fotogalerije ili na stranicama naše knjižnice.
Učenici i učiteljice su uživali u nesputanosti i otvorenosti književnice koja se zorno prisjeća i svog prijašnjeg dolaska u našu školu te entuzijazma naših bivših učenika.
Nakon susreta davala je autograme i posvete učenicima koji su kupili njene knjige te se fotografirala za uspomenu.
Njeni dojmovi o susretu:
"Nakon nekoliko godina ponovno sam u ovoj lijepoj i zanimljivoj školskoj knjižnici – u društvu s veselom djecom, susretljivim učiteljicama i dobro organiziranom knjižničarkom…i u društvu s visećim oblacima (ovo je jedina knjižnica s oblacima, BRAVO!). Zahvaljujem svima na srdačnom prijamu!" – Željka Horvat-Vukelja
Susret je snimljen video kamerom i bit će arhiviran u našoj medijateci knjižnice.












23. lipnja 2026.
Danas smo sudjelovali na projektnom sastanku u Zalaegersegu u sklopu projekta G.A.T.E. HUHR, na kojem je prisustvovalo 11 učitelja iz […]
19. lipnja 2026.
Učenici 7. A, 7. B, 7. C i 7. D sa svojim razrednicama Antonelom Carek, Majom Mlinarić Horvat, Elenom Zobunđija […]