NASLOVNICA / Novosti / Književni susret sa Željkom Horvat-Vukelja

Književni susret sa Željkom Horvat-Vukelja

23. studenoga 2015.

Dana 19. 11. 2015. održan je književni susret sa Željkom Horvat-Vukelja. U suradnji sa Školskom knjigom, književnica je imala dva nastupa: za učenike prvih razreda matične škole i učenike područnih škola. Djeca i učitelji bili su oduševljeni.

U veseloj atmosferi pjevalo se i sviralo, pogađale su se zagonetke, pričale su se slikopriče, razgovaralo se na francuskom i engleskom, izvodili su se kratki igrokazi s lutkicama.

„Kada dođem u ovu knjižnicu, najprije pogledam što ima novo na panoima, na zidovima i dakako – na policama. Baš se vidi da je ova knjižnica aktivna! Djeca su bila izvrsna, a osobito mi je bilo drago što su došla i djeca iz područnih škola. Do sljedećeg susreta svima hvala i svima lijep pozdrav!“ – Željka Horva-Vukelja

04. listopada 2022.

Saziv vijeća roditelja – 6. 10. 2022.

U privitku se nalazi poziv za održavanje konstituirajuće sjednice Vijeća roditelja OŠ Đurđevac.

04. listopada 2022.

Zaziv Duha Svetoga u Odjelu za učenike s teškoćama u razvoju

U srijedu, 28.rujna 2022., učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju sa svojim su učiteljicama sudjelovali na svetoj misi […]