NASLOVNICA / Novosti / Književni susret sa Sanjom Pilić

Književni susret sa Sanjom Pilić

Autor:

09. travnja 2015.

Povodom Međunarodnog dana dječje knjige, koji se obilježava 2. 4., naša knjižnica u suradnji s Gradskom knjižnicom organizirala je književni susret sa Sanjom Pilić. Održana su dva susreta 9. 4. u našoj maloj sportskoj dvorani za učenike trećeg i petog razreda. 

Gošću smo iznenadili igrokazom koji su izveli učenici 5. razreda. Učenike je pripremala voditeljica dječjeg odjela Gradske knjižnice Đurđevac, Katarina Pavlović. Izveli su igrokaz prema pripovijetki Sanje PilićŽivot ide dalje. Susret je bio vrlo zanimljiv, gošća je životopisno pričala o svojim knjigama i pisanju, a učenici su imali pregršt pitanja o njenom životu i radu. Novinarska grupa napravila je intervju s gošćom. Mnogi učenici zatražili su njen autogram, a neki su i kupili njene knjige. 

Ostale obavijesti

15. travnja 2024.

Kviz znanja povodom Noći knjige

Povodom ovogodišnje Noći knjige organiziramo školski kviz znanja! Tom prigodom organizirana je i prigodna prodaja otpisanih knjiga po simboličnim cijenama. […]

12. travnja 2024.

Natječaj “Podravina u stihovima”

Objavljujemo 11. Natječaj “Podravina u stihovima” za mlade pjesnike u kojem sudjeluju učenici viših razreda. Svi učenici pišu pjesme na […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content