NASLOVNICA / Novosti / Književni susret sa Sanjom Pilić

Književni susret sa Sanjom Pilić

Autor:

09. travnja 2015.

Povodom Međunarodnog dana dječje knjige, koji se obilježava 2. 4., naša knjižnica u suradnji s Gradskom knjižnicom organizirala je književni susret sa Sanjom Pilić. Održana su dva susreta 9. 4. u našoj maloj sportskoj dvorani za učenike trećeg i petog razreda. 

Gošću smo iznenadili igrokazom koji su izveli učenici 5. razreda. Učenike je pripremala voditeljica dječjeg odjela Gradske knjižnice Đurđevac, Katarina Pavlović. Izveli su igrokaz prema pripovijetki Sanje PilićŽivot ide dalje. Susret je bio vrlo zanimljiv, gošća je životopisno pričala o svojim knjigama i pisanju, a učenici su imali pregršt pitanja o njenom životu i radu. Novinarska grupa napravila je intervju s gošćom. Mnogi učenici zatražili su njen autogram, a neki su i kupili njene knjige. 

Ostale obavijesti

26. rujna 2022.

Bilo kuda Hrvati svuda

Bilo kuda-Hrvati svuda: uspješno osiguran nastavak međunarodne suradnje osnovnih škola iz Đurđevca i Koljnofa Osnovna škola Đurđevac u suradnji s […]

22. rujna 2022.

Sigurno u školu s HAK-om-preventivna akcija

Za učenike prvog razreda naše škole organiziran je susret s djelatnicima Policijske postaje Đurđevac i Auto kluba Đurđevac s ciljem […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content