NASLOVNICA / Događanja i obavijesti - knjižnica / “Knjiga vs. mobitel” u Gradskoj knjižnici Đurđevac

“Knjiga vs. mobitel” u Gradskoj knjižnici Đurđevac

Autor: Ivana Skender

08. studenoga 2022.

Naše učenice Petra Čeko i Paola Šestak iz 7.e razreda, polaznice izvannastavne aktivnosti “Medijska pismenost” (ranije debatni klub) zajedno su s Miom Robotić iz 7.d razreda sudjelovale u debati pod nazivom “Knjiga vs. mobitel” u Gradskoj knjižnici Đurđevac, prošloga petka od 13 sati. U debati su ravnopravno sudjelovale s gimnazijalkama đurđevačke Gimnazije koje je pripremao prof. Miljeko Šestak.

Ova javna debata organizirana je na poziv ravnateljice Gradske knjižnice Đurđevac, a povodom Mjeseca hrvatske knjige. O debati možete pročitati na stranicama Gradske knjižnice Đurđevac, a vidjeti i čuti izjave debatantica i voditelja na stranicama Podravskoga radija.

Čestitamo borbenim debatanticama!

Ostale obavijesti

19. prosinca 2022.

Školsko natjecanje “Čitanjem do zvijezda”

Ove godine kreće 14. sezona natjecanja u znanju i kreativnosti “Čitanjem do zvijezda”, a čitaju se knjige: Na školskom natjecanju […]

10. studenoga 2022.

Europska godina mladih u školskoj knjižnici

Ova godina proglašena je Europskom godinom mladih i povodom toga u školskoj se knjižnici odvijaju različiti programi i aktivnosti za […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content