NASLOVNICA / Događanja i obavijesti - knjižnica / “Knjiga vs. mobitel” u Gradskoj knjižnici Đurđevac

“Knjiga vs. mobitel” u Gradskoj knjižnici Đurđevac

Autor: Ivana Skender

08. studenoga 2022.

Naše učenice Petra Čeko i Paola Šestak iz 7.e razreda, polaznice izvannastavne aktivnosti “Medijska pismenost” (ranije debatni klub) zajedno su s Miom Robotić iz 7.d razreda sudjelovale u debati pod nazivom “Knjiga vs. mobitel” u Gradskoj knjižnici Đurđevac, prošloga petka od 13 sati. U debati su ravnopravno sudjelovale s gimnazijalkama đurđevačke Gimnazije koje je pripremao prof. Miljeko Šestak.

Ova javna debata organizirana je na poziv ravnateljice Gradske knjižnice Đurđevac, a povodom Mjeseca hrvatske knjige. O debati možete pročitati na stranicama Gradske knjižnice Đurđevac, a vidjeti i čuti izjave debatantica i voditelja na stranicama Podravskoga radija.

Čestitamo borbenim debatanticama!

Ostale obavijesti

18. svibnja 2024.

Natjecanje u krasnoslovu

Na 11. Natječaju Podravina u stihovima u finale je prošlo 29. autorskih recitala učenika od 5. do 8. r. Učenici […]

16. svibnja 2024.

Podravina u stihovima

U petak 17. svibnja u 17:30 u Domu kulture održat će se priredba Podravina u stihovima povodom veličanja pjesništva, kreativnog pisanja i javnog nastupa učenika. Ovom javnom priredbom i natjecanjem u […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content