NASLOVNICA / Novosti / Kino na dar

Kino na dar

Autor: Antonela Carek

10. prosinca 2021.

Grad Đurđevac je 8. i 9. prosinca razveselio svoje osnovnoškolce. Učenici su zbog pandemije zakinuti za ono čemu se djeca često najviše vesele, zajedničke izlete i druženja. Naš gradonačelnik Hrvoje Janči je zbog toga odlučio pokloniti djeci dragocjen im dar, besplatnu kino projekciju.

Tako su učenici naših nižih razreda i područnih škola s užitkom pogledali film Veliki crveni pas Clifford, a učenici viših razreda su pogledali film Vječnici. Uz poštivanje svih epidemioloških mjera, filmove su pogledali tijekom dva dana.

                                                                                         učiteljica Sanja Sabolić

Ostale obavijesti

27. svibnja 2024.

Predstava Internet genijalci

Dana 27. svibnja učenici od 1. do 4. razreda povodom Dana škole gledali su predstavu po imenu Internet genijalci koju […]

27. svibnja 2024.

Terenska nastava petih razreda u Osijeku

U petak, 24. svibnja 2024., učenici 5. A, 5. B, 5. C i 5. D razreda u pratnji svojih razrednica […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content