NASLOVNICA / Novosti / Kino na dar

Kino na dar

Autor: Antonela Carek

10. prosinca 2021.

Grad Đurđevac je 8. i 9. prosinca razveselio svoje osnovnoškolce. Učenici su zbog pandemije zakinuti za ono čemu se djeca često najviše vesele, zajedničke izlete i druženja. Naš gradonačelnik Hrvoje Janči je zbog toga odlučio pokloniti djeci dragocjen im dar, besplatnu kino projekciju.

Tako su učenici naših nižih razreda i područnih škola s užitkom pogledali film Veliki crveni pas Clifford, a učenici viših razreda su pogledali film Vječnici. Uz poštivanje svih epidemioloških mjera, filmove su pogledali tijekom dva dana.

                                                                                         učiteljica Sanja Sabolić

Ostale obavijesti

28. lipnja 2022.

Projekt Bartimej

U sklopu projekta „Bartimej“ Odjele za učenike s teškoćama u razvoju su posjetili učenici gimnazija iz Zagreba, Varaždina, Čakovca i […]

28. lipnja 2022.

Radionica o znakovnom jeziku

Povjerenik za pastoral osoba s invaliditetom i njihovih obitelji Varaždinske biskupije, velečasni Leonardo Šardi, je na inicijativu vjeroučiteljice Martine Rukavine […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content