NASLOVNICA / Novosti / KAKO SAČUVATI ZDRAVLJE ŠKOLSKE DJECE?

KAKO SAČUVATI ZDRAVLJE ŠKOLSKE DJECE?

Autor:

13. veljače 2009.

Predavanje na tu temu, održano je pred učenicima područnih škola Budrovac, Čepelovac, Mičetinac i Sirova Katalena te njihovim roditeljima u Područnoj školi Čepelovac, 12. veljače 2009..

Poučno predavanje vrlo je stručno, ali i prilagođeno uzrastu učenika od prvog do četvrtog razreda osnovne škole, održala specijalista školske medicine, dr. Jasenka Vuljak – Vulić. Između ostaloga, liječnica je govorila o važnosti cijepljenja djece i preventivnih pregleda, o najčešćim zaraznim i nezaraznim bolestima školske djece te o potrebi higijene. S velikim su interesom učenici, njihovi roditelji i učitelji pratili predavanje nakon kojeg se istaknula potreba za suradnjom i povezivanjem doma, škole i liječnika. Učitelji područnih škola, zahvalili su se roditeljima i učenicima na dolasku, a liječnici na suradnji sa željom da se ona nastavi.

Ostale obavijesti

03. prosinca 2022.

Večer matematike 2022.

U srijedu 30.11.2022. i u četvrtak 1.12.2022. u organizaciji Hrvatskog matematičkog društva i uz potporu Ministarstva znanosti i obrazovanja, i […]

30. studenoga 2022.

Predstavljanje ponuda za organizaciju višednevne terenske nastave sedmih razreda u Seget Donji

Na roditeljskom sastanku održanom 29.11.2022. predstavljene su dvije pristigle ponude za organizaciju višednevne terenske nastave sedmih razreda u Seget Donji. […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content