NASLOVNICA / Novosti / KAKO SAČUVATI ZDRAVLJE ŠKOLSKE DJECE?

KAKO SAČUVATI ZDRAVLJE ŠKOLSKE DJECE?

Autor:

13. veljače 2009.

Predavanje na tu temu, održano je pred učenicima područnih škola Budrovac, Čepelovac, Mičetinac i Sirova Katalena te njihovim roditeljima u Područnoj školi Čepelovac, 12. veljače 2009..

Poučno predavanje vrlo je stručno, ali i prilagođeno uzrastu učenika od prvog do četvrtog razreda osnovne škole, održala specijalista školske medicine, dr. Jasenka Vuljak – Vulić. Između ostaloga, liječnica je govorila o važnosti cijepljenja djece i preventivnih pregleda, o najčešćim zaraznim i nezaraznim bolestima školske djece te o potrebi higijene. S velikim su interesom učenici, njihovi roditelji i učitelji pratili predavanje nakon kojeg se istaknula potreba za suradnjom i povezivanjem doma, škole i liječnika. Učitelji područnih škola, zahvalili su se roditeljima i učenicima na dolasku, a liječnici na suradnji sa željom da se ona nastavi.

Ostale obavijesti

24. siječnja 2022.

Nastava na daljinu – obavijest

Poštovani roditelji i učenici, s obzirom na trenutno nepovoljnu epidemiološku situaciju u našoj Školi obavještavamo vas da se od utorka, […]

21. siječnja 2022.

„Dođi da te zagrlim!”

Međunarodni dan zagrljaja obilježavamo 21. siječnja. Grljenjem iskazujemo svoje emocije, a čak i čuvamo zdravlje. Kako bi obilježili ovaj dan, […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content