NASLOVNICA / Novosti / KAKO SAČUVATI ZDRAVLJE ŠKOLSKE DJECE?

KAKO SAČUVATI ZDRAVLJE ŠKOLSKE DJECE?

Autor:

13. veljače 2009.

Predavanje na tu temu, održano je pred učenicima područnih škola Budrovac, Čepelovac, Mičetinac i Sirova Katalena te njihovim roditeljima u Područnoj školi Čepelovac, 12. veljače 2009..

Poučno predavanje vrlo je stručno, ali i prilagođeno uzrastu učenika od prvog do četvrtog razreda osnovne škole, održala specijalista školske medicine, dr. Jasenka Vuljak – Vulić. Između ostaloga, liječnica je govorila o važnosti cijepljenja djece i preventivnih pregleda, o najčešćim zaraznim i nezaraznim bolestima školske djece te o potrebi higijene. S velikim su interesom učenici, njihovi roditelji i učitelji pratili predavanje nakon kojeg se istaknula potreba za suradnjom i povezivanjem doma, škole i liječnika. Učitelji područnih škola, zahvalili su se roditeljima i učenicima na dolasku, a liječnici na suradnji sa željom da se ona nastavi.

Ostale obavijesti

01. srpnja 2022.

Uspjeh učenika na kraju nastavne godine

Na kraju nastavne godine uspjeh učenika naše škole je slijedeći: Ukupan broj učenika na kraju nastavne godine: 656 Redovni program: […]

01. srpnja 2022.

Maturalno putovanje 8. a razreda

Od 15. 6. do 19. 6. 2022. učenici 8. A razreda u pratnji svojeg razrednika Milana Kosa i učitelja Zorana […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content