NASLOVNICA / Novosti / JOZO BOZO u školi

JOZO BOZO u školi

Autor: Nikola Vuković

05. prosinca 2018.

Uoči blagdana svetog Nikole našu školu posjetio je JOZO BOZO sa svojom predstavom Čarobni semafor te prigodnim programom uz svetog Nikolu. Gostovanje Joze Boze našim učenicima darovao je Grad Đurđevac.

Za sve učenike pod prvog do četvrtog razreda kao i učenike posebnog programa organizirana je predstava poznatog dječjeg mađioničara Joze Boze. Kao i prijašnjih gostovanja i ovaj puta Jozo Bozo u pedagoško osmišljenoj predstavi učenicima je govorio o prometnoj kulturi i sudjelovaju učenika u prometu. Dio predstave odnosio se na blagdan svetog Nikole. Učenici su s veseljem sudjelovali u predstavi koja ima interaktivni karakter. Zahvaljujemo gospodinu gradonačelniku Hrvoju Jančiju na pomoći oko organizacije ove predstave. Grad Đurđevac je u cjelosti financirao predstavu i na taj način učenike razredne nastave razveselio uz blagdan svetog Nikole. Svi učenici dobili su na dar magnet s porukom Joze Boze, a svaki razredni odjel prigodnu didaktičku igru.

Ostale obavijesti

06. prosinca 2021.

Projekt Čitamo i zabavljamo se u obitelji

U drugom polugodištu krenut će ostvarivanje projekta Čitamo i zabavljamo se u obitelji, a to je nastavak aktivnosti u Godini […]

04. prosinca 2021.

Školski filantropski klub proveo humanitarnu akciju

Naša škola i Školski filantropski klub Izvor dobrote organizirali su humanitarnu akciju od 29. studenoga do 1. prosinca ove godine. […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content