NASLOVNICA / Novosti / Jesen u produženom boravku

Jesen u produženom boravku

27. studenoga 2018.

Tople jesenje dane učenici produženog boravka, sa svojim učiteljicama Jelenom Prelec i Monikom Rupčić, kvalitetno su iskoristili prije prvih pahulja snijega u našem gradu. Učenici su brojnim aktivnostima, u školi i izvan nje, učili o promjenama u prirodi koje se događaju u jesen te kako se ljudi i životinje pripremaju za zimu.

Učenici su prošetali ulicama grada, igrali se na dječjem igralištu, sakupili lišće u parku te uočili promjene u prirodi. U kreativno – likovnim radionicama izrađivali su ježa, lisicu i ostale šumske životinje od lišća, motivirani pročitanom basnom Lisica i jež. Učili su o kompoziciji slike uz otiskivanje lišća umočenog u temperu. Osim toga, učenici su crtama po toku i karakteru ispunili razne oblike listova koje su nacrtali gledajući primjere listova sakupljenih u parku. Svaka radionica provodi se uz zvukove glazbe, a ovog su puta učenike opuštale pjesme o jeseni. Jesen nas je uveselila, a sada se prepuštamo zimskim radostima.

19. svibnja 2022.

Službeni rezultati Državnog natjecanja iz astronomije

Objavljujemo Bilten sa službenim rezultatima Državnog natjecanja iz astronomije.Čestitamo najuspješnijima!

19. svibnja 2022.

Dva zlata i bronca na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u […]