NASLOVNICA / Novosti / Jednodnevni izlet učenika četvrtih razreda u Zagreb

Jednodnevni izlet učenika četvrtih razreda u Zagreb

Autor: Antonela Carek

29. rujna 2022.

Učenici 4.a, b i c razreda  sa svojim učiteljicama V. Šijak, A. Jančijev i B. Bionda Jakubovskaja 27. rujna 2022. posjetili su glavni grad naše Domovine. Uz pratnju stručnog vodiča obišli su Zračnu luku Franjo Tuđman, Trg bana Josipa Jelačića, Manduševac, Kamenita vrata, tunel Grič, tržnicu Dolac,Trg svetog Marka i zgradu Hrvatskog sabora. Čuli su razne legende vezane uz postanak grada Zagreba. Vozili su se uspinjačom, a točno u podne su ispred kule Lotrščak dočekali pucanj Gričkog topa. Nakon zanimljivog i poučnog obilaska grada, posjetili su Zoološki vrt i naučili ponešto o njegovim stanovnicima. Puni dojmova i znanja vratili su se svojim kućama.

učiteljica Vesna Šijak

Ostale obavijesti

26. studenoga 2022.

RADIONICA POVODOM NADOLAZEĆEG BLAGDANA BOŽIĆA

Krajem mjeseca studenoga održana je radionica s roditeljima Prve odgojno obrazovne skupine pod vodstvom učiteljice Matee Melnjak. Radionica je bila […]

26. studenoga 2022.

IZRADA ADVENTSKOG VIJENCA- ODJELI ZA UČENIKE S TEŠKOĆAMA U RAZVOJU

Povodom nadolazećeg blagdana Božića i predbožićnog vremena učenici Druge odgojno obrazovne skupine zajedno sa učiteljicom Emom Jančevec izradili su zajednički […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content