NASLOVNICA / Novosti / Jednodnevni izlet učenika četvrtih razreda u Zagreb

Jednodnevni izlet učenika četvrtih razreda u Zagreb

Autor: Antonela Carek

29. rujna 2022.

Učenici 4.a, b i c razreda  sa svojim učiteljicama V. Šijak, A. Jančijev i B. Bionda Jakubovskaja 27. rujna 2022. posjetili su glavni grad naše Domovine. Uz pratnju stručnog vodiča obišli su Zračnu luku Franjo Tuđman, Trg bana Josipa Jelačića, Manduševac, Kamenita vrata, tunel Grič, tržnicu Dolac,Trg svetog Marka i zgradu Hrvatskog sabora. Čuli su razne legende vezane uz postanak grada Zagreba. Vozili su se uspinjačom, a točno u podne su ispred kule Lotrščak dočekali pucanj Gričkog topa. Nakon zanimljivog i poučnog obilaska grada, posjetili su Zoološki vrt i naučili ponešto o njegovim stanovnicima. Puni dojmova i znanja vratili su se svojim kućama.

učiteljica Vesna Šijak

Ostale obavijesti

27. svibnja 2024.

Predstava Internet genijalci

Dana 27. svibnja učenici od 1. do 4. razreda povodom Dana škole gledali su predstavu po imenu Internet genijalci koju […]

27. svibnja 2024.

Terenska nastava petih razreda u Osijeku

U petak, 24. svibnja 2024., učenici 5. A, 5. B, 5. C i 5. D razreda u pratnji svojih razrednica […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content