NASLOVNICA / Novosti / Izvješće o upisu djece u prvi razred

Izvješće o upisu djece u prvi razred

Autor: Nikola Vuković

15. ožujka 2018.

U protekla dva tjedna stručni tim škole razgovarao je sa djecom doraslom za upis u prvi razred za školsku 2018./19. godinu kao i s roditeljima budućih učenika.

Nakon utvrđivanja spremnosti djece za upis u prvi razred donosimo Privremeno izvješće o provedenom upisu djece u prvi razred:

Matična škola: 64 učenika

PŠ Budrovac: 4

PŠ Čepelovac: 4

PŠ Mičetinac: 2

PŠ Sirova Katalena: 2

Odjeli za učenike s teškoćama : 1

Upisano je 77 učenika za prvi razred.

Podsjećamo roditelje koji žele da im dijete bude prijevremeno upisano u prvi razred (djeca rođena nakon 1.travnja 2012.) da moraju do 30. ožujka 2018. predati zahtjev za provjeru psihofizičkog stanja djece prije upisa u prvi razred. Uz zahtjev se predaju preslike osobne iskaznice roditelja kao i mišljenje predškolske ustanove. Zahtjev se predaje u Ured državne uprave – Ispostava Đurđevac ( ili u Školu).

24. lipnja 2021.

Upis učenika u srednju školu

Od sutra (25. lipnja )počinju prijave obrazovnih programa. Učenici su dobili potrebne upute kako prijaviti obrazovne programe ( do 6 […]