NASLOVNICA / UZ Mravlji lav / Izložba radova Učeničke zadruge Mravlji lav Đurđevac

Izložba radova Učeničke zadruge Mravlji lav Đurđevac

Autor: Antonela Carek

29. travnja 2022.

Dana 28. travnja 2022. održana je Eko modna revija – maštovitih odjevnih kreacija učenika naše škole. Tom je prigodom Učenička zadruga Mravlji lav prezentirala proizvode vrijednih ruku naših učenika pod mentorstvom njihovih učitelja. Na izložbenom štandu predstavili smo proizvode od keramike, šarene pjetliće od tkanine, torbice, mirisne soli, knjižicu-kuharicu, drvene igračke i suvenire, šalice i magnete sa simbolom grada Đurđevca-pjetlićem, nakit od epoxy smole i krunice. Izložba je bila odlično posjećena i za svoj rad dobili smo veliku podršku javnosti, lokalne uprave, gradonačelnika Hrvoja Jančija, predsjednika Gradskog vijeća Željka Lackovića te roditelja učenika. Ovom smo izložbom prikazali inovativne pristupe u učenju i odgoj za poduzetništvo putem školske zadruge. Razvijene kompetencije i sposobnosti u prezentaciji radova pokazali su učenici Leo Šimunic, Franka Martinčić, Emilijo Horvat i Roman Oršoš uz vodstvo učiteljica Nade Petrović i Sanje Flajs-Vidaković.

                                                                                                                      učiteljica Sanja Flajs-Vidaković

Ostale obavijesti

05. srpnja 2022.

UZ Mravlji lav i ove godine na Picokijadi!

U petak 24.lipnja i u subotu 25.lipnja 2022. godine učenici naše škole predstavljali su svoje radove u Starogradskoj ulici u […]

29. travnja 2022.

Izložba radova Učeničke zadruge Mravlji lav Đurđevac

Dana 28. travnja 2022. održana je Eko modna revija – maštovitih odjevnih kreacija učenika naše škole. Tom je prigodom Učenička […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content