NASLOVNICA / Novosti / Izložba pisanica „Uskrsu ususret"

Izložba pisanica „Uskrsu ususret”

Autor: Vedran Dautanec

19. travnja 2022.

Dana 18. 4. 2022. održana je tradicionalna izložba pisanica „Uskrsu ususret“ u organizaciji Udruge „Peski art Đurđevac“.

Učenici 5. i 7. razreda Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac, pod mentorstvom Zorana Vidakovića i Sanje Flajs-Vidaković, oslikanim pisanicama sudjelovali su na izložbi. Između brojnih izlagača velika važnost pridala se očuvanju tradicije, tradicionalnog načina dekoriranja pisanica, ali je bila i prilika upoznati nova suvremena rješenja.

Za svoj izložbeni štand imenovano Povjerenstvo odredilo je upravo naš štand kao estetski najuređeniji, te smo Priznanjem za osvojeno prvo mjesto dobili potvrdu o mogućnostima učenika s teškoćama i važnosti prezentiranju učeničkih radova u smjeru ostvarivanja inkluzivnog odgoja i obrazovanja.

Ostale obavijesti

19. svibnja 2024.

Područne škole sudjeluju u obilježavanju akcije Svibanj- mjesec zaštite od požara

Manifestacija „Svibanj – mjesec zaštite od požara „ nacionalnog je karaktera i provodi se dugi niz godina.Učenici područnih škola Budrovac, […]

18. svibnja 2024.

Natjecanje u krasnoslovu

Na 11. Natječaju Podravina u stihovima u finale je prošlo 29. autorskih recitala učenika od 5. do 8. r. Učenici […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content