NASLOVNICA / Novosti / IZLOŽBA PISANICA „USKRSU USUSRET 2018.“

IZLOŽBA PISANICA „USKRSU USUSRET 2018.“

Autor:

26. ožujka 2018.

U subotu, 24.03., naši Odjeli za učenike s teškoćama u razvoju sudjelovali su na 4. uskrsnoj izložbi pisanica  "Uskrsu ususret 2018." u Domu kulture u Đurđevcu, a u organizaciji Udruge Peski-Art Đurđevac.

Izložbu je otvorio gradonačelnik Hrvoje Janči te je istaknuo važnost čuvanja i očuvanja tradicije i tradicijske kulture. Uskrsu ususret 2018. izložba je ručno rađenih i ukrašavanih pisanica s naglaskom na tradiciju, a u želji promocije i očuvanja nematerijalnog kulturnog dobra upisanog u Ministarstvu kulture RH, ali i izrade pisanica novim i modernim tehnikama. Zahvaljujemo svima koji su posjetili naš štand.

Ostale obavijesti

14. rujna 2021.

Odjeli za djecu s teškoćama u razvoju obilježili Hrvatski olimpijski dan

U petak, 13. rujna 2021., pred utvrdom Stari grad okupili su se učenici osnovne i srednje škole te vrtićevci u […]

14. rujna 2021.

Posjet ravnateljice Gradskog društva Crvenog križa Koprivničko-križevačke županije Marine Perice Odjelima za djecu s teškoćama u razvoju

Uoči Svjetskog dana prve pomoći Odjele za djecu s teškoćama u razvoju posjetila je ravnateljica Gradskog društva Crvenog križa Koprivničko-križevačke […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content