NASLOVNICA / Novosti / IZLOŽBA PISANICA „USKRSU USUSRET 2018.“

IZLOŽBA PISANICA „USKRSU USUSRET 2018.“

Autor:

26. ožujka 2018.

U subotu, 24.03., naši Odjeli za učenike s teškoćama u razvoju sudjelovali su na 4. uskrsnoj izložbi pisanica  "Uskrsu ususret 2018." u Domu kulture u Đurđevcu, a u organizaciji Udruge Peski-Art Đurđevac.

Izložbu je otvorio gradonačelnik Hrvoje Janči te je istaknuo važnost čuvanja i očuvanja tradicije i tradicijske kulture. Uskrsu ususret 2018. izložba je ručno rađenih i ukrašavanih pisanica s naglaskom na tradiciju, a u želji promocije i očuvanja nematerijalnog kulturnog dobra upisanog u Ministarstvu kulture RH, ali i izrade pisanica novim i modernim tehnikama. Zahvaljujemo svima koji su posjetili naš štand.

Ostale obavijesti

04. kolovoza 2022.

Javni poziv za obavljanje poslova pomoćnika/ce u nastavi

Objava javnog poziva za obavljanje poslova pomoćnika/ce u nastavi za učenike s teškoćama u razvoju u Osnovnoj školi Đurđevac u […]

04. kolovoza 2022.

Javni poziv za obavljanje poslova stručnog komunikacijskog posrednika/ce

Objava javnog poziva za obavljanje poslova stručnog komunikacijskog posrednika/ce u nastavi za učenike s teškoćama u razvoju u Osnovnoj školi […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content