NASLOVNICA / Novosti / Izlet učenika 3. c razreda

Izlet učenika 3. c razreda

Autor:

06. lipnja 2009.

Školsku godinu, učenici 3. c razreda Osnovne škole Ggura Karlovčana iz Đurđevca s učiteljicom Željkom, odlučili su završiti razrednom ekskurzijom na Dravu i posjetom seoskom gospodarstvu Zlatni klas u Otrovancu!

Izlet je realiziran od vlastitog novca koji su učenici sami zaradili prošle jeseni na Danima voća, a troškove prijevoza je snosila Turistička zajednica grada Đurđevca kao nagradu za uspješnu suradnju s razrednim odjelom. Na izlet su osim učenika i učiteljice bili pozvani i roditelji, a nekolicina mama se pozivu i odazvala.

Učenici su punovidjeli i naučili. Jahali su konje i uživali u vožnji kočijom. Pri povratku s izleta, preostali novac, potrošili su na sladoled kod poznatog đurđevačkog slastičara. Nakon toga, sretni i veseli su se vratili svojim kućama.

Ostale obavijesti

19. svibnja 2024.

Područne škole sudjeluju u obilježavanju akcije Svibanj- mjesec zaštite od požara

Manifestacija „Svibanj – mjesec zaštite od požara „ nacionalnog je karaktera i provodi se dugi niz godina.Učenici područnih škola Budrovac, […]

18. svibnja 2024.

Natjecanje u krasnoslovu

Na 11. Natječaju Podravina u stihovima u finale je prošlo 29. autorskih recitala učenika od 5. do 8. r. Učenici […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content