NASLOVNICA / Novosti / Ispis prijavnica učenicima osmih razreda

Ispis prijavnica učenicima osmih razreda

10. srpnja 2018.

11. srpnja u 10 h ispisuju se prijavnice učenicima osmih razreda

Danas, 10. srpnja 2018. u 12:00 sati zaključane su liste prioriteta kandidata te je od toga trenutka razrednicima osnovnih škola omogućen ispis prijavnica za učenike njihovih razreda.

Učenici osmih razreda trebaju doću u školu sutra, 11. srpnja u 10 h kako bi im razrednici isprintali prijavnice.

Potpisivanjem prijavnice svi kandidati potvrđuju svoju stvarnu namjeru upisa u bilo koji obrazovni program naveden u prijavnici. Aplikacija će kandidata automatski rasporediti na obrazovni program koji mu je najviše na listi prioriteta, a na kojemu prema broju bodova ulazi u upisnu kvotu.

Samo kandidati za koje je u sustavu označeno da su predali potpisanu prijavnicu naći će se na konačnim ljestvicama poretka.

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.