NASLOVNICA / Novosti / Ispis prijavnica učenicima osmih razreda - obavijest!

Ispis prijavnica učenicima osmih razreda – obavijest!

10. srpnja 2019.

U četvrtak, 11. srpnja 2019. od 8h do 12h ispisuju se prijavnice učenicima osmih razreda.

Danas, 10. srpnja 2019. u 12:00 sati zaključane su liste prioriteta kandidata te je od toga trenutka razrednicima osnovnih škola omogućen ispis prijavnica za učenike njihovih razreda.

Učenici osmih razreda i njihovi roditelji trebaju doći u školu sutra, 11. srpnja 2019. u vremenu od 8h do 12h kako bi im razrednici ispisali prijavnice. (U slučaju spriječenosti, molimo kontaktirati razrednike.)

U opravdanom slučaju, ako kandidat nije u mogućnosti potpisati prijavnicu, dovoljan je potpis roditelja/skrbnika. Ako ni roditelj/skrbnik nije u mogućnosti dostaviti potpisanu prijavnicu, potpisanu prijavnicu može dostaviti opunomoćena osoba (roditelj/skrbnik daje punomoć kod javnog bilježnika).

Potpisivanjem prijavnice svi kandidati potvrđuju svoju stvarnu namjeru upisa u bilo koji obrazovni program naveden u prijavnici.

Samo kandidati za koje je u sustavu označeno da su predali potpisanu prijavnicu naći će se na konačnim ljestvicama poretka.

04. listopada 2022.

Saziv vijeća roditelja – 6. 10. 2022.

U privitku se nalazi poziv za održavanje konstituirajuće sjednice Vijeća roditelja OŠ Đurđevac.

04. listopada 2022.

Zaziv Duha Svetoga u Odjelu za učenike s teškoćama u razvoju

U srijedu, 28.rujna 2022., učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju sa svojim su učiteljicama sudjelovali na svetoj misi […]