NASLOVNICA / Novosti / Ispis prijavnica učenicima osmih razreda - obavijest!

Ispis prijavnica učenicima osmih razreda – obavijest!

10. srpnja 2019.

U četvrtak, 11. srpnja 2019. od 8h do 12h ispisuju se prijavnice učenicima osmih razreda.

Danas, 10. srpnja 2019. u 12:00 sati zaključane su liste prioriteta kandidata te je od toga trenutka razrednicima osnovnih škola omogućen ispis prijavnica za učenike njihovih razreda.

Učenici osmih razreda i njihovi roditelji trebaju doći u školu sutra, 11. srpnja 2019. u vremenu od 8h do 12h kako bi im razrednici ispisali prijavnice. (U slučaju spriječenosti, molimo kontaktirati razrednike.)

U opravdanom slučaju, ako kandidat nije u mogućnosti potpisati prijavnicu, dovoljan je potpis roditelja/skrbnika. Ako ni roditelj/skrbnik nije u mogućnosti dostaviti potpisanu prijavnicu, potpisanu prijavnicu može dostaviti opunomoćena osoba (roditelj/skrbnik daje punomoć kod javnog bilježnika).

Potpisivanjem prijavnice svi kandidati potvrđuju svoju stvarnu namjeru upisa u bilo koji obrazovni program naveden u prijavnici.

Samo kandidati za koje je u sustavu označeno da su predali potpisanu prijavnicu naći će se na konačnim ljestvicama poretka.

19. svibnja 2022.

Službeni rezultati Državnog natjecanja iz astronomije

Objavljujemo Bilten sa službenim rezultatima Državnog natjecanja iz astronomije.Čestitamo najuspješnijima!

19. svibnja 2022.

Dva zlata i bronca na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u […]