NASLOVNICA / Novosti / Informatička radionica s učenicima PŠ za djecu s teškoćama

Informatička radionica s učenicima PŠ za djecu s teškoćama

03. svibnja 2012.

U četvrtak, 3. svibnja 2012., učenici Područne škole za djecu s teškoćama su prisustvovali informatičkoj radionici u našoj matičnoj školi.

Učitelj Nikola Mihočka je u dogovoru s učiteljicom Katicom Bratanović osmislio kratki program informatičkog opismenjavanja učenika koji pohađaju Područnu školu za djecu s teškoćama.

Programu je prisustvovalo ukupno 10 učenika sedmih i osmih razreda.

Informatički tečaj je bio prilagođen potrebama učenika i obuhvaćao je:

– upoznavanje učenika s dijelovima računala

– rad s mišom

– rad na tipkovnici

– pisanje teksta u Notepad-u

– crtanje u Paint-u

Učenici su uspješno usvojili gradivo i pokazali da su sposobni služiti se računalom bez "pomoći sa strane".

Učenici su sretni napustili informatičku učionicu, te su dogovorili nastavak suradnje s učiteljem Nikolom.

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.