NASLOVNICA / Novosti / INA d.d. isporučila sponzoriranu informatičku opremu

INA d.d. isporučila sponzoriranu informatičku opremu

10. srpnja 2013.

INA d.d. je temeljen sponzorskog ugovora isporučila našoj školi informatičku opremu u vrijednosti 10000 kuna.

Zbog povećanja broja učenika u izbornoj nastavi informatike i ubrzanog razvoja informatičke tehnologije potrebno je stalno obnavljati računalnu opremu kako bi se uspješno odvijala nastava informatike i zadovoljili interesi naših učenika.

INA d.d. isporučenom informatičkom opremom u velikoj mjeri nam pomaže u boljoj i uspješnijoj organizaciji nastave informatike te im zahvaljujemo za sponzorstvo.

Aktivnosti u Područnoj školi Sirova Katalena tijekom posljednjeg tjedna nastave

Učenici Područne škole Sirova Katalena proveli su posljednji tjedan nastave u igri na otvorenom i ponavljanju nastavnih sadržaja kroz zabavne […]