NASLOVNICA / Novosti / Ilija Končar državni prvak iz povijesti!

Ilija Končar državni prvak iz povijesti!

03. svibnja 2012.

Na državnom natjecanju iz povijesti Ilija Končar, učenik 7c razreda naše škole osvojio je prvo mjesto u kategoriji sedmih razreda.

Na državnom natjecanju iz povijesti koje se održava u Dubrovniku našu školu i županiju u kategoriji sedmih razreda predstavljao je Ilija Končar učenik 7c razreda i njegova mentorica učiteljica Katica Tomrlin.

Učenik Ilija Končar postigao je veliki uspjeh osvojivši prvo mjesto te tako potvrdio i svoj prethodni uspjeh, prvo mjesto na županijskom natjecanju iz povijesti.

Čestitam na postignutom uspjehu učeniku Iliji Končaru i njegovoj mentorici učiteljici Katici Tomrlin!

Ravnatelj

Marijan Vinković

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.