NASLOVNICA / Novosti / I u mom selu gori svjetlo za Vukovar
Autor: Nada Petrović
22. studenoga 2010.
Učenici PŠ Mičetinac zajedno sa svojom učiteljicom Nadom Petrović posvetili su sat Danu pada Vukovara.
Pogledali su fotografije snimljene u muzeju vukovarske bolnice, Ovčare i vukovarskog groblja. Razgovarali su o teškim ratnim danima, progonstvu i patnji ljudi u domovinskom ratu kao i gradu heroju Vukovaru.U svojim su crtežima pokazali svoje viđenje tih njima davnih i teških ratnih dana. Zapalili smo lampione i pomolili se pred glavnim križem na mjesnom groblju za sve stradale u domovinskom ratu. Posebno smo se u svojim molitvama spomenuli svih poginulih i stradalih u Vukovaru.
Poželjeli smo da se više nikada i nikome na svijetu ne dogodi strah ,bol, tuga i patnja Vukovara.
23. lipnja 2026.
Danas smo sudjelovali na projektnom sastanku u Zalaegersegu u sklopu projekta G.A.T.E. HUHR, na kojem je prisustvovalo 11 učitelja iz […]
19. lipnja 2026.
Učenici 7. A, 7. B, 7. C i 7. D sa svojim razrednicama Antonelom Carek, Majom Mlinarić Horvat, Elenom Zobunđija […]