NASLOVNICA / Novosti / I u mom gradu Vukovar svijetli
Autor: Nikola Vuković
11. studenoga 2011.
18. studenoga 2011.godine obilježit ćemo Dan sjećanja na Vukovar.
Navršava se 20 godina od tragedije Vukovara.
Naša škola i ove godine organizira obilježavanje i sjećanje na tragediju grada Vukovara. Pozivamo sve građane grada Đurđevca, udruge i organizacije da nam se pridruže u povorci sjećanja i da s upaljenim lampionima osvjetlimo naš grad Đurđevac.
Program: ( 18.studenoga 2011., petak )
Okupljanje ispred škole: 16.45 sati
Formiranje povorke i odlazak prema Trgu mladosti; škola, staza prema Fini, Basaričekova ulica, Mažuranićeva ilica , Trg mladosti.
U programu sudjeluju učenici naše škole, Gimnazije Dr.Ivana Kranjčeva i Strukovne škole Đurđevac.
Okupljenima će se obratiti gospodin Slavko Gračan, gradonačelnik grada Đurđevca.
Još jednom pozivamo građane grada Đurđevca i okolnih naselja da nam se pridruže i da zajedno odamo počast i poštovanje gradu Vukovaru, žrtvama i herojima grada Vukovara i cijele naše Domovine.
23. lipnja 2026.
Danas smo sudjelovali na projektnom sastanku u Zalaegersegu u sklopu projekta G.A.T.E. HUHR, na kojem je prisustvovalo 11 učitelja iz […]
19. lipnja 2026.
Učenici 7. A, 7. B, 7. C i 7. D sa svojim razrednicama Antonelom Carek, Majom Mlinarić Horvat, Elenom Zobunđija […]