NASLOVNICA / Novosti / I Dina, Đurđica i Tomica su dali svoj glas protiv vršnjačkog nasilja

I Dina, Đurđica i Tomica su dali svoj glas protiv vršnjačkog nasilja

09. veljače 2017.

U našoj su školi pripreme za obilježavanje Dana ružičastih majica u punom jeku.

Dan ružičastih majica nam se bliži. Isplanirali smo mnoge zabavne i korisne aktivnosti, a odlučili smo u njih uključiti i simpatične stanare naše Hrvatske Sahare. Oni su naš prijedlog s oduševljenjem prihvatili te su nas pozvali na druženje.

Učenici 3. c su sa svojom učiteljicom Sanjom Sabolić i pomagačicom u nastavi Antonijom Jurić kao predstavnici škole posjetili Dinu, Đurđicu i Tomicu. Naravno, tamo su nas dočekali i njihovi timaritelji Tamara, Damir i Hrvoje. Imali smo posebnu čast što smo smjeli ući u nastambe deva i družiti se s njima. Dok su djeca hranila deve jabukama i mrkvama koje smo im donijeli, timaritelji su nam ispričali mnoge zanimljivosti o devama. Mi smo njima ispričali sve o Danu ružičastih majica, a oni nisu dvojili ni trena nego su odmah odlučili uključiti se. Svi smo se zajedno fotografirali u znak podrške Danu ružičastih majica i dali svoj glas protiv vršnjačkog nasilja.

Sretni smo što smo stekli nove prijatelje s kojima smo dogovorili buduću suradnju, a pozvani smo i na rođendan koji će uskoro proslaviti mala deva Đurđica.

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.