NASLOVNICA / Novosti / Humanitarni sajam Škole za Afriku

Humanitarni sajam Škole za Afriku

Autor:

11. prosinca 2013.

U petak, 13. prosinca, u sklopu božićne priredbe bit će održan Humanitarni sajam Škole za Afriku.

U školskoj će sportskoj dvorani u petak, 13. prosinca, s početkom u 17 sati biti održana već tradicionalna božićna priredba koju pripremaju učenici naše škole sa svojim učiteljima. U isto će se vrijeme u holu dvorane na humanitarnom sajmu u sklopu projekta Škole za Afriku prodavati različiti ukrasni predmeti te božićni nakit za jelke koje su učenici i njihovi roditelji izradili na brojnim radionicama u školi tijekom prošloga i ovog mjeseca. Pozivamo sve učenike naše škole, njihove roditelje i rodbinu, ali i sve ljude dobre volje našega grada i šire da dođu pogledati božićni priredbu te humanitarni sajam i kupnjom različitih proizvoda pomognu školovanje djece u Africi.

Ostale obavijesti

04. kolovoza 2022.

Javni poziv za obavljanje poslova pomoćnika/ce u nastavi

Objava javnog poziva za obavljanje poslova pomoćnika/ce u nastavi za učenike s teškoćama u razvoju u Osnovnoj školi Đurđevac u […]

04. kolovoza 2022.

Javni poziv za obavljanje poslova stručnog komunikacijskog posrednika/ce

Objava javnog poziva za obavljanje poslova stručnog komunikacijskog posrednika/ce u nastavi za učenike s teškoćama u razvoju u Osnovnoj školi […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content