NASLOVNICA / Novosti / Humanitarni sajam Škole za Afriku

Humanitarni sajam Škole za Afriku

Autor:

11. prosinca 2013.

U petak, 13. prosinca, u sklopu božićne priredbe bit će održan Humanitarni sajam Škole za Afriku.

U školskoj će sportskoj dvorani u petak, 13. prosinca, s početkom u 17 sati biti održana već tradicionalna božićna priredba koju pripremaju učenici naše škole sa svojim učiteljima. U isto će se vrijeme u holu dvorane na humanitarnom sajmu u sklopu projekta Škole za Afriku prodavati različiti ukrasni predmeti te božićni nakit za jelke koje su učenici i njihovi roditelji izradili na brojnim radionicama u školi tijekom prošloga i ovog mjeseca. Pozivamo sve učenike naše škole, njihove roditelje i rodbinu, ali i sve ljude dobre volje našega grada i šire da dođu pogledati božićni priredbu te humanitarni sajam i kupnjom različitih proizvoda pomognu školovanje djece u Africi.

Ostale obavijesti

14. rujna 2021.

Odjeli za djecu s teškoćama u razvoju obilježili Hrvatski olimpijski dan

U petak, 13. rujna 2021., pred utvrdom Stari grad okupili su se učenici osnovne i srednje škole te vrtićevci u […]

14. rujna 2021.

Posjet ravnateljice Gradskog društva Crvenog križa Koprivničko-križevačke županije Marine Perice Odjelima za djecu s teškoćama u razvoju

Uoči Svjetskog dana prve pomoći Odjele za djecu s teškoćama u razvoju posjetila je ravnateljica Gradskog društva Crvenog križa Koprivničko-križevačke […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content