NASLOVNICA / Novosti / Humanitarna akcija za Dječji odjel bolnice u Koprivnici

Humanitarna akcija za Dječji odjel bolnice u Koprivnici

Autor:

07. prosinca 2015.

Učenici, članovi izvannastavne aktivnosti Podmladak Crvenog križa iz Osnovne škole Grgura Karlovčana Đurđevac zajedno sa svojom učiteljicom Nadom Petrović pokrenuli su akciju sakupljanja dječjih pidžama i slikovnica za Dječji odjel bolnice u Koprivnici. U akciji su sudjelovali  Podmlatkari i učenici 2. a, b, c i d razreda. Sakupili smo oko 76 pidžama, 105 slikovnica, nešto crtančica i bojanki.

Uoči blagdana Svetog Nikole, točnije 3. prosinca 2015. godine predstavnici grupe Podmlatkara,  Judita Maznik,  Ella Lenhard, Veronika Kuštro, Dajana I Dorian Kokorović, Karol Stanešić i Fran Kucel  uz prigodan pjevno – recitatorski  program predali su  sakupljenu robu medicinskom osoblju Dječjeg odjela bolnice u Koprivnici.

Medicinsko osoblje odjela srdačno nas je primilo te nas  je glavna sestra gospođa Draženka provela  u razgledavanje  prostorija.

Uz akciji su sudjelovali sljedeći učenici i učitelji:

Judita Maznik 1. b, Lovro Dobrić Perković  2. a, Erik i David Kopas  2. a,  Rebeka Kovačević  2.a,  Nataša  i Danijela Oršuš  2. a,  Patricia Pleško 2. b, Domagoj Kralj 2.b, Lea Babec 2. b, Bojan Pintarić 2. b,  Marija Stoprd  2. b,  Veronika Kuštro 2. b, Ella Lenhard  2. b, Ivan Ferenčić  2. b, Petar Štefanov  2. b, Patrik Zlatec  2. b,   Mateo Kopić 2. b, Dorian Fuček 2. b, Karol Stanešić 2. c, Mia Jurić   2. c, Luka Gračan 2. c, Niko Brgles  2. d, Luka Vedriš 2. d, Franjo Bušić  2. d, Lana Ovnić  2. d, Mirna Đapa 2. d,  Marko Horvat  2. d, Patrik Marić  2. d, Matija Špoljar 2. d,  i učiteljice  Sanja Sabolić i Nada Petrović.

Zahvaljujemo  svim učenicima i njihovim roditeljima na dobroj volji, odazivu  i želji sudjelovanja u ovoj akciji. Hvala i učiteljicama Ivani Marić, Željki Mihočka i Sanji Sabolić  koje su podržale ovu humanitarnu  akciju u svojim razredima.

Zahvaljujemo i  gospodinu Ivici Kuštro, predstavniku u Vijeću roditelja 2. b razreda na pomoći u prijevozu robe i učenika kao i gospođi Martini Stanešić  koja nam se pridružila u bolnici u Koprivnici.

Uz pozdrave i  lijepe želje za božićne blagdane i novu 2016. godinu oprostili smo se s medicinskim osobljem dječjeg odjela ispunjeni zadovoljstvom uspješno obavljene  humanitarne akcije.

Učenici polaznici grupe Podmladak  Crvenog križa i učiteljica Nada Petrović

Ostale obavijesti

09. srpnja 2024.

Naša škola treću godinu za redom dobila oznaku Sigurnija škola

U sklopu projekta “Sigurnija škola” u organizaciji Hrvatskog Crvenog križa naša škola je i u ovoj školskoj godini, trećoj za […]

03. srpnja 2024.

Završna svečanost učenika osmih razreda

U utorak, 2. srpnja 2024. godine, u Domu kulture održana je završna svečanost učenika osmih razreda. Na početku programa nazočne […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content