NASLOVNICA / Novosti / Humanitarna akcija učenika PŠ Budrovac

Humanitarna akcija učenika PŠ Budrovac

Autor:

28. studenoga 2011.

Učenici Područne škole Budrovac su cijeli mjesec studeni na satu izvannastavnih aktivnosti marljivo radili pod vodstvom svoje učiteljice Olge Lazar. U želji da se što bolje pripreme za nadolazeće  božićno vrijeme, te da svojim radom pomognu i djeluju humano, radili su božićne čestitke i anđele.

Na prvu adventsku nedjelju, 27.studenog 2011. svoje radove predali su članicama Caritasa župe Budrovac u župnoj crkvi koje su ih prodavale župljanima. Sav prihod bit će namijenjen župljanima u potrebi. Učenici su nesebičnim radom pokazali da, iako su mali, u njima ima velike dobrote i ljubavi, baš kao što je Isus, čijem se blagdanu veselimo, ima za sve nas.

Ostale obavijesti

05. srpnja 2021.

Svečana dodjela svjedodžbi osmašima i proglašenje učenika generacije

Danas je u velikoj dvorani naše škole održana skromna, no svečana dodjela svjedodžbi učenicima osmih razreda. Okupljenim osmašima s nekoliko […]

05. srpnja 2021.

Preuzet paket za projekt Crvenog križa Sigurnije škole i vrtići

U našu školu stigle su torbe prve pomoći koje će biti podrška u projektu Crvenog križa koji je odobrilo Ministarstvo […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content