NASLOVNICA / Novosti / Humanitarna akcija učenika PŠ Budrovac

Humanitarna akcija učenika PŠ Budrovac

Autor:

28. studenoga 2011.

Učenici Područne škole Budrovac su cijeli mjesec studeni na satu izvannastavnih aktivnosti marljivo radili pod vodstvom svoje učiteljice Olge Lazar. U želji da se što bolje pripreme za nadolazeće  božićno vrijeme, te da svojim radom pomognu i djeluju humano, radili su božićne čestitke i anđele.

Na prvu adventsku nedjelju, 27.studenog 2011. svoje radove predali su članicama Caritasa župe Budrovac u župnoj crkvi koje su ih prodavale župljanima. Sav prihod bit će namijenjen župljanima u potrebi. Učenici su nesebičnim radom pokazali da, iako su mali, u njima ima velike dobrote i ljubavi, baš kao što je Isus, čijem se blagdanu veselimo, ima za sve nas.

Ostale obavijesti

03. prosinca 2022.

Večer matematike 2022.

U srijedu 30.11.2022. i u četvrtak 1.12.2022. u organizaciji Hrvatskog matematičkog društva i uz potporu Ministarstva znanosti i obrazovanja, i […]

30. studenoga 2022.

Predstavljanje ponuda za organizaciju višednevne terenske nastave sedmih razreda u Seget Donji

Na roditeljskom sastanku održanom 29.11.2022. predstavljene su dvije pristigle ponude za organizaciju višednevne terenske nastave sedmih razreda u Seget Donji. […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content