NASLOVNICA / Novosti / Humanitarna akcija Kiara želi život

Humanitarna akcija Kiara želi život

Autor: Martina Lovrak Ivanov

13. prosinca 2021.

Naša škola s Učeničkom zadrugom Mravlji lav uključila se u humanitarnu akciju Kiara želi život. Radi se o bolesnoj djevojčici Kiari Goršić iz Šibenika koja boluje od rijetke zloćudne bolesti mozga. Za Kiaru postoji šansa za ozdravljenje preko eksperimentalne terapije u SAD-u ali za koju je potreban ogroman novac.

U četvrtak 16.12.2021. naša Učenička zadruga Mravlji lav će imati štand na tržnici s ciljem prodaje svojih proizvoda i sakupljanja financijskih sredstava za djevojčicu Kiaru. Sav prikupljen novac bit će uplaćen na račun koji je namijenjen pomoći Kiari u izlječenju. Nadamo se da će se što više ljudi uključiti u ovu plemenitu akciju kojem je cilj pružiti Kiari šansu za život.

Voditeljica Učeničke zadruge Mravlji lav Martina Lovrak Ivanov

Ostale obavijesti

19. svibnja 2024.

Područne škole sudjeluju u obilježavanju akcije Svibanj- mjesec zaštite od požara

Manifestacija „Svibanj – mjesec zaštite od požara „ nacionalnog je karaktera i provodi se dugi niz godina.Učenici područnih škola Budrovac, […]

18. svibnja 2024.

Natjecanje u krasnoslovu

Na 11. Natječaju Podravina u stihovima u finale je prošlo 29. autorskih recitala učenika od 5. do 8. r. Učenici […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content