NASLOVNICA / Novosti / Hrvatski olimpijski dan u Đurđevcu

Hrvatski olimpijski dan u Đurđevcu

12. rujna 2012.

U ponedjeljak, 10.09.2012., u Đurđevcu je obilježena dvadeset i prva obljetnica osnivanja Hrvatskog olimpijskog odbora, pod nazivom Hrvatski olimpijski dan.

Skakanje u vrećama, potezanje užeta, skok u dalj, sprint i utrke ulicama Đurđevca bile su aktivnosti koje su se odvijale u samom centru grada. Proglašeni su najuspješnijii predškolci i učenici nižih razreda osnovne škole, dodjeljene su im medalje i majice pred Podravskom hižom. Nakon njih, ulicama Đurđevca su trčali učenici viših razreda osnovne škole i učenici Strukovne škole Đurđevac i Gimnazije dr. Ivana Kranjčeva.

Izvornu vijest možete pročitati pritiskom na ovdje.

Izvor: www.djurdjevac.eu

24. lipnja 2021.

Upis učenika u srednju školu

Od sutra (25. lipnja )počinju prijave obrazovnih programa. Učenici su dobili potrebne upute kako prijaviti obrazovne programe ( do 6 […]