NASLOVNICA / Novosti / Hrvatski olimpijski dan

Hrvatski olimpijski dan

Autor: Maja Šalamon Nemet

14. rujna 2023.

U mjesecu rujnu već se tradicionalno obilježava Hrvatski olimpijski dan. U organizaciji naše škole i Zajednice sportskih udruga grada Đurđevca, ove je godine obilježen 13. rujna na sportskim terenima Osnovne škole Đurđevac.

Uz olimpijsku krilaticu brže, više, jače, zajedno, družila su se djeca starijih dobnih skupina Dječjeg vrtića Maslačak, učenici Osnovne škole Đurđevac od 2. do 8. razreda, djeca s teškoćama u razvoju te učenici Strukovne škole Đurđevac i Gimnazije dr. Ivana Kranjčeva.

Gradonačelnik Hrvoje Janči, predsjednik Zajednica sportskih udruga grada Đurđevca Ivan Juričić i ravnatelj OŠ Đurđevac Danijel Domišljanović zadovoljni su realiziranim Olimpijskim danom koji je ujedno i dio ovogodišnjeg Europskog tjedna kretanja.

Donosimo vam popis učenika i razreda koji su u svojim kategorijama bili najbolji:

SKAKANJE U VREĆAMA

2. razred djevojčice

  1. mjesto Ema Horvat 2B
  2. mjesto Mia Pavec 2A
  3. mjesto Korana Dujmović 2C

2. razred dječaci

  1. mjesto Fran Jalžabetić 2. A
  2. mjesto Roko Vukelić 2. C
  3. mjesto Grgur Fuček 2. D

3. razred djevojčice

  1. mjesto Maša Jozek 3. C
  2. mjesto Klara Senjan 3. A
  3. mjesto Kiara Kišivan 3. B

3. razred dječaci

  1. mjesto Niko Megec 3. C
  2. mjesto Fran Kišivan 3. B
  3. mjesto Karlo Takač 3. A

4. razred djevojčice

  1. mjesto Elena Marić 4. B
  2. mjesto Franka Širec 4. A
  3. mjesto Anja Horvat 4. C

4. razred dječaci

  1. mjesto David Navijalić 4. D
  2. mjesto Andrija Zovko 4. A
  3. mjesto Fran Gorički 4. B

POVLAČENJE UŽETA

2. razred

  1. mjesto 2. B

Leona Jambrek, Gita Španiček, Tena Lisjak, Milan Horvat, Noa Đeveljekaj, Roko Furlan

3. razred

  1. mjesto 3. C

Hana Jalžabetić, Ema Tomašek, Nika Frajt, Liam Stipčić, Teo Jozek, Kuzey Zahirović

4. razred

  1. mjesto 4. D

Veronika Mihočka, Lisa Jelušić, Ella Muhtić, David Navijalić, Leo Jelušić, Emir Balog

Trčanje

5. i 6. razred djevojčice

  1. mjesto Morena Kožar 6. A
  2. mjesto Sara Kucel 6. D
  3. mjesto Tesa Svetec 6. A

5. i 6 .razred dječaci

  1. mjesto Ivan Gavrilović 5. B
  2. mjesto Petar Šiptar 6. A
  3. mjesto Frano Robotić 5. D

7. i 8. razred djevojčice

  1. mjesto Heidi Esterajher7. B
  2. mjesto Lana Ređep 8. A
  3. mjesto Sara Svetec 8. D

7. i 8. razred dječaci

  1. mjesto Luka Horvat 8. C
  2. mjesto Toma Ferderber 8. C
  3. mjesto Petar Ferderber 8. C

Odjel za djecu s teškoćama u razvoju:

Bacanje loptica

  1. mjesto Gabrijel Horvat
  2. mjesto Lucija Horvat
  3. mjesto Mihael Kampić

Vođenje loptice

  1. mjesto Mario Kampić
  2. mjesto Ivica Romeo Derežoć
  3. mjesto Mateja Kampić

Nošenje palice

  1. mjesto Hrvoje Bogdan
  2. mjesto Petra Balog
  3. mjesto Melisa Bogdan

Ostale obavijesti

15. travnja 2024.

Kviz znanja povodom Noći knjige

Povodom ovogodišnje Noći knjige organiziramo školski kviz znanja! Tom prigodom organizirana je i prigodna prodaja otpisanih knjiga po simboličnim cijenama. […]

12. travnja 2024.

Natječaj “Podravina u stihovima”

Objavljujemo 11. Natječaj “Podravina u stihovima” za mlade pjesnike u kojem sudjeluju učenici viših razreda. Svi učenici pišu pjesme na […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content