NASLOVNICA / Novosti / Grad Đurđevac novčano nagradio uspješne učenike i mentore

Grad Đurđevac novčano nagradio uspješne učenike i mentore

Autor: Maja Šalamon Nemet

21. lipnja 2023.

U Domu kulture u Đurđevcu organizirano je tradicionalno nagrađivanje učenika i mentora koji su postigli izvrsne rezultate na natjecanjima u protekloj školskoj godini.

Gradonačelnik Hrvoje Janči pozdravio je okupljene učenike i mentore te im čestitao na postignutim rezultatima na natjecanjima. Naglasio je da je ponosan jer sudjelujući u natjecanjima učenici i njihovi mentori na najbolji mogući način promoviraju naš grad i školu. U ime mentora i učenika Osnovne škole Đurđevac kratak govor održali su učitelj Nikola Mihočka i učenica Sara Martinčić te su čestitali svima okupljenima na postignućima, istaknuvši kako je potrebno puno truda bi se ostvarili rezultati koji su na ponos školi i Gradu. Nakon svečanog dijela i prigodnog programa gradonačelnik je učenicima i mentorima za postignuti uspjeh uručio i prigodne poklone te se druženje nastavilo i na domjenku.

Ostale obavijesti

27. svibnja 2024.

Predstava Internet genijalci

Dana 27. svibnja učenici od 1. do 4. razreda povodom Dana škole gledali su predstavu po imenu Internet genijalci koju […]

27. svibnja 2024.

Terenska nastava petih razreda u Osijeku

U petak, 24. svibnja 2024., učenici 5. A, 5. B, 5. C i 5. D razreda u pratnji svojih razrednica […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content