NASLOVNICA / Događanja i obavijesti - knjižnica / Grad Đurđevac nagradio naše najuspješnije učenike i njihove mentore

Grad Đurđevac nagradio naše najuspješnije učenike i njihove mentore

Autor: Antonela Carek

08. listopada 2021.

U Muzeju Grada Đurđevca naši su najuspješniji učenici zajedno sa svojim učiteljima mentorima sudjelovali na prijemu kod gradonačelnika Hrvoja Jančija. Gradonačelnik je pozdravio okupljene i čestitao im na iznimnim rezultatima na županijskim i državnim natjecanjima. Naglasio je da je ponosan jer sudjelujući u natjecanjima učenici i njihovi mentori na najbolji mogući način promoviraju naš grad i školu. Naš ravnatelj Danijel Domišljanović zahvalio je gradonačelniku na podršci te pohvalio ovu inicijativu koja će još više potaknuti učenike i mentore da i dalje nastave vrijedno raditi i sudjelovati na raznim natjecanjima. Učenik Ivan Jerbić i učiteljica Antonela Carek u ime učenika i mentora naše škole  čestitali su svima istaknuvši kako je potrebno puno truda bi se ostvarili rezultati koji su na ponos školi i Gradu.

Nakon svečanog je djela gradonačelnik učenicima i mentorima uručio prigodne poklone za postignuti uspjeh. Nagrađeni su učenici Nera Tomrlin, Luka Carek, Antonija Petrović, Adriana Kovačević, Ema Domišljanović, Ivan Jerbić, Franjo Bušić, Matija Mihočka, Sara Martinčić i Ivona Kožar i njihovi mentori  Davorka Hrženjak, Nataša Švaco, Katica Tomrlin, Maja Šalamon Nemet, Arijana Lenardić, Marica Vinković, Martina Lovrak Ivanov, Antonela Carek, Milan Kos, Vjekoslav Čordašev i Zoran Vidaković.

Ostale obavijesti

23. lipnja 2022.

Završni ples osmaša OŠ Đurđevac

Učenici osmih razreda posljednji nastavni dan otplesali su ispred škole ples grizlica. Pripremila ih je učiteljica glazbene kulture Kristina Benko […]

09. lipnja 2022.

Rezultati natjecanja u krasnoslovu “Podravina u stihovima”

Danas je održana javna priredba naše škole povodom njegovanja zavičajnog pjesništva u Domu kulture Đurđevac. U finalnom natjecanju u pisanju […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content