NASLOVNICA / Novosti / Gost u školi: Vid Balog

Gost u školi: Vid Balog

Autor: Nikola Vuković

09. ožujka 2012.

Danas je u cjelodnevnom posjetu našem gradu poznati glumac Vid Balog. U 11.30 sati gostovat će u našoj školi i predstavit će se učenicima od petog do osmog razreda.

Učenici će upoznati rad poznatog glumca koji se posebno bavi njegovanjem kajkavštine, a u najnovijem uratku – Hrvatska bajoslovlja , sakupio je niz bajoslovlja ( mitova ).  Susret učenika i poznatog glumca održat će se u sportskoj dvorani naše škole.

19. svibnja 2022.

Službeni rezultati Državnog natjecanja iz astronomije

Objavljujemo Bilten sa službenim rezultatima Državnog natjecanja iz astronomije.Čestitamo najuspješnijima!

19. svibnja 2022.

Dva zlata i bronca na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u […]