NASLOVNICA / Novosti / Glazbene boje tolerancije

Glazbene boje tolerancije

16. studenoga 2020.

U sklopu obilježavanja Međunarodnog dana tolerancije učenici osmih razreda su snimili video zajedničkog muziciranja na satu glazbene kulture. Odabrali su poznatu Gibonnijevu pjesmu Toleranca, na koju su boomwakers štapovima svirali harmonijsku ritam pratnju. Sviranje je omiljena aktivnost na satu te su učenici bez poteškoća u samo jednom školskom satu odradili pripremu, kratko vježbanje te snimanje videa. Ovim putem svima čestitke na odrađenom zadatku. Do skorog javljanja uživajte u dječjim radovima. U bojama tolerancije su sudjelovali 8. a, 8. b, 8. c i 8.d razred uz koordinaciju učiteljice glazbene kulture, Kristine Benko Markovica.

U nastavku vijesti možete vidjeti kako je to izgledalo.

04. listopada 2022.

Saziv vijeća roditelja – 6. 10. 2022.

U privitku se nalazi poziv za održavanje konstituirajuće sjednice Vijeća roditelja OŠ Đurđevac.

04. listopada 2022.

Zaziv Duha Svetoga u Odjelu za učenike s teškoćama u razvoju

U srijedu, 28.rujna 2022., učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju sa svojim su učiteljicama sudjelovali na svetoj misi […]