NASLOVNICA / Novosti / Geografija - Državno natjecanje

Geografija – Državno natjecanje

25. travnja 2017.

24. Državno natjecanje iz geografije održano je u Topuskom od 10. – 12. travnja 2017. godine. Natjecanju su pristupili i naši predstavnici.

U kategoriji učenika osmih razreda sudjelovao je naš učenik Luka Rogoz kojeg je vrijedno pripremala mentorica, učiteljica Marica Vinković. Luka je na natjecanju ostvario odlične rezultate! Od 16 pozvanih učenika na Državno natjecanje Luka je osvojio izvrsno 4. mjesto. Na natjecanju je Luka pokazao zavidnu razinu znanja iz geografije, pritom ostvarivši 62/70 bodova (88,57%) na pismenom ispitu i 24,5/30 (81,66%) na praktičnom radu. Ostvarenim rezultatom možemo biti svi iznimno zadovoljni i sretni jer je na najbolji mogući način prezentirana naša škola i naš Grad. Bravo Luka!!!

Tablicu sa službenim rezultatima možete vidjeti na poveznici.

19. svibnja 2022.

Službeni rezultati Državnog natjecanja iz astronomije

Objavljujemo Bilten sa službenim rezultatima Državnog natjecanja iz astronomije.Čestitamo najuspješnijima!

19. svibnja 2022.

Dva zlata i bronca na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u […]