NASLOVNICA / Novosti / Fotografija mjeseca veljače

Fotografija mjeseca veljače

08. ožujka 2009.

Glasovima posjetioca naše web stranice odabrana je Fotografija mjeseca veljače.

U proteklih tjedan dana, na web stranicama naše škole, bilo je otvoreno glasanje za najbolju fotografiju mjeseca veljače. Natjecalo se je deset fotografija polaznika foto-grupe koju vodi učitelj Danijel Domišljanović.

Za fotografiju mjeseca veljače glasalo je ukupno 45 posjetioca naše Web stranice i najviše glasova dobila je fotografija "Zvijezde" autorice Maje Brestak (6.a).

"Zvijezde" (Maja Brestak)

Drugo mjesto osvojila je fotografija pod nazivom "Labirint", a treće fotografija "Šesterokut".
Završni poredak:

1. Zvijezde – 51,1 %

2. Labirint – 22,2  %

3. Šesterokut – 8,9 %

4. Obrisi – 4,4 %

5.-10. Geometrijski slijed, Neka bude svjetlost, Pravokutnici u pokretu, Prge, Uzorak, Zelene plohe – 2,2 %

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.