NASLOVNICA / Novosti / Fotografija mjeseca studenoga

Fotografija mjeseca studenoga

06. prosinca 2009.

Glasovima posjetioca naše web stranice odabrana je Fotografija mjeseca studenoga!

Tijekom proteklih dva tjedna, na web stranicama naše škole, glasalo se za najbolju fotografiju mjeseca studenoga. Natjecalo se je ukupno četrnaest fotografija polaznika foto-grupe.

Za fotografiju mjeseca studenoga glasalo je ukupno 22 posjetioca naše Web stranice i najviše glasova dobila je fotografija "Samoća".

"Samoća"

Drugo mjesto osvojila je fotografija pod nazivom "Jesenski vrtlog", a treće fotografija "Vjernost".

Završni poredak:

1. Samoća – 28,6 %

2. Jesenski vrtlog – 23,8 %

3. Vjernost – 14,3 %

4.-5. Skup, Tikvica – 9,5 %

6.-8. Počasna straža, Šuškavi razgovori, Usamljena klupa  – 4,8 %

9.-14. Drvored, Jesenski pokrivač, Jesenski reljef, Kraljica, Ljepota jeseni, Šetač – 0 %

Voditelj Foto-grupe: Danijel Domišljanović

04. listopada 2022.

Saziv vijeća roditelja – 6. 10. 2022.

U privitku se nalazi poziv za održavanje konstituirajuće sjednice Vijeća roditelja OŠ Đurđevac.

04. listopada 2022.

Zaziv Duha Svetoga u Odjelu za učenike s teškoćama u razvoju

U srijedu, 28.rujna 2022., učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju sa svojim su učiteljicama sudjelovali na svetoj misi […]