NASLOVNICA / Novosti / Fotografija mjeseca studenoga

Fotografija mjeseca studenoga

06. prosinca 2009.

Glasovima posjetioca naše web stranice odabrana je Fotografija mjeseca studenoga!

Tijekom proteklih dva tjedna, na web stranicama naše škole, glasalo se za najbolju fotografiju mjeseca studenoga. Natjecalo se je ukupno četrnaest fotografija polaznika foto-grupe.

Za fotografiju mjeseca studenoga glasalo je ukupno 22 posjetioca naše Web stranice i najviše glasova dobila je fotografija "Samoća".

"Samoća"

Drugo mjesto osvojila je fotografija pod nazivom "Jesenski vrtlog", a treće fotografija "Vjernost".

Završni poredak:

1. Samoća – 28,6 %

2. Jesenski vrtlog – 23,8 %

3. Vjernost – 14,3 %

4.-5. Skup, Tikvica – 9,5 %

6.-8. Počasna straža, Šuškavi razgovori, Usamljena klupa  – 4,8 %

9.-14. Drvored, Jesenski pokrivač, Jesenski reljef, Kraljica, Ljepota jeseni, Šetač – 0 %

Voditelj Foto-grupe: Danijel Domišljanović

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.