NASLOVNICA / Novosti / Fotografija mjeseca studenoga

Fotografija mjeseca studenoga

06. prosinca 2009.

Glasovima posjetioca naše web stranice odabrana je Fotografija mjeseca studenoga!

Tijekom proteklih dva tjedna, na web stranicama naše škole, glasalo se za najbolju fotografiju mjeseca studenoga. Natjecalo se je ukupno četrnaest fotografija polaznika foto-grupe.

Za fotografiju mjeseca studenoga glasalo je ukupno 22 posjetioca naše Web stranice i najviše glasova dobila je fotografija "Samoća".

"Samoća"

Drugo mjesto osvojila je fotografija pod nazivom "Jesenski vrtlog", a treće fotografija "Vjernost".

Završni poredak:

1. Samoća – 28,6 %

2. Jesenski vrtlog – 23,8 %

3. Vjernost – 14,3 %

4.-5. Skup, Tikvica – 9,5 %

6.-8. Počasna straža, Šuškavi razgovori, Usamljena klupa  – 4,8 %

9.-14. Drvored, Jesenski pokrivač, Jesenski reljef, Kraljica, Ljepota jeseni, Šetač – 0 %

Voditelj Foto-grupe: Danijel Domišljanović

19. svibnja 2022.

Službeni rezultati Državnog natjecanja iz astronomije

Objavljujemo Bilten sa službenim rezultatima Državnog natjecanja iz astronomije.Čestitamo najuspješnijima!

19. svibnja 2022.

Dva zlata i bronca na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u […]