NASLOVNICA / Novosti / Filantropska akcija prikupljanja i darivanja knjiga i slikovnica

Filantropska akcija prikupljanja i darivanja knjiga i slikovnica

15. studenoga 2017.

Naša prva volonterska akcija pod nazivom „Moja knjiga je tvoj prijatelj“ završila je prema programu rada našeg filantropskog kluba Izvor dobrote.

U Mjesecu hrvatske knjige učenici i djelatnici OŠ GRGURA KARLOVČANA, ĐURĐEVAC sudjelovali su u akciji prikupljanja te darivanja svojih knjiga i slikovnica djeci koja nemaju slikovnice, a vole čitati.

Dio skupljenih slikovnica poklonili smo pedijatrijskoj ambulanti Doma zdravlja Đurđevac, a drugi dio Odjelu pedijatrije Opće bolnice Koprivnica.

Mladi knjižničari su ponosno predali slikovnice i zaželjeli djeci koja borave na odjelu brz oporavak, a u našem Domu zdravlja svi će moći u čekaonici čitati i prelistavati razne slikovnice.

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.