NASLOVNICA / Novosti / Festival životinjskog carstva

Festival životinjskog carstva

18. studenoga 2016.

Učenicima od prvog do četvrtog razreda, Studio suncokret je jučer 17.11.2016.,uprizorio lutkarski mjuzikl pod nazivom "Festival životinjskog carstva" u prostorima Doma kulture Đurđevac.

U polusatnom trajanju učenici i njihove učiteljice, uživali su u pjesmi, plesu i recitaciji te su naučili ili ponovili znanja o obilježjima lutkarskog mjuzikla. Autor priče, tekstova songova i glazbe je većini dobro poznat Duško Mucalo. Ovom prigodom zahvaljujemo tvornici komunalne opreme Rasco d.o.o. i gospodinu Frani Franičeviću koji su sponzorirali ulaznice za sve učenike i omogučili nam učenje kroz pjesmu i ples.

19. svibnja 2022.

Službeni rezultati Državnog natjecanja iz astronomije

Objavljujemo Bilten sa službenim rezultatima Državnog natjecanja iz astronomije.Čestitamo najuspješnijima!

19. svibnja 2022.

Dva zlata i bronca na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u […]